Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 54,00 Kč - 569,00 Kč

Vlastnosti

Vlastnosti

Materiál

Materiál

Aktivní filtry

Boxy inspirované Marií Kondo

Marie Kondo je japonská autorka a poradkyně pro organizaci, která se stala populární díky svému přístupu k minimalismu a organizaci, který zdůrazňuje, že byste měli udržovat jen ty věci, které vám přinášejí radost. Zde je několik inspirací pro použití úložných boxů inspirovaných Marií Kondo:

  • Použijte úložné boxy k organizaci věcí, které Vám přinášejí radost, aby byly snadno dostupné a abyste se na ně mohli kdykoli podívat a těšit se z nich.
  • Uspořádejte své věci podle kategorií: Kondo navrhuje uspořádat věci podle kategorií, například oblečení, knihy, papíry atd. Použijte úložné boxy k organizaci těchto kategorií, abyste mohli snadno najít to, co hledáte.
  • Uložte věci tak, aby byly viditelné: Kondo také zdůrazňuje důležitost viditelnosti věcí. Použijte průhledné úložné boxy, abyste mohli snadno vidět, co se uvnitř nachází, a abyste se nemuseli probírat nejrůznějšími věcmi. Dále použijte dokonalé rovné boxy, které minimalizují ztrátu úložného prostoru. 
  • Ukládejte věci s úmyslem: Marie Kondo vyzdvihuje důležitost ukládání věcí s úmyslem. Měli byste si uvědomit, proč ukládáte určitou věc a jak ji budete používat. Použijte úložné boxy k organizaci věcí podle toho, jak je chcete využít.