Kuchyň

Víte, že můžete díky zorganizované lednici zhubnout?

Nejnavštěvovanější místo v domácnosti je lednice

today

Zásady pro spávnou organizaci lednice

Taky si chodíte do lednice jen tak podívat? Kouknete se a zase jí zavřete, aniž byste si něco vzali? Není to proto, že nevidíte přesně to, na co máte chuť? Do lednice vstupujeme nejméně pětkrát denně, tak věnujme i uspořádání lednice naši pozornost. 

today

Mít stálý pořádek v kuchyni nemusí být sci-fi

Věřím, že budete mít spoustu námitek, že to není možné, že ta vaše kuchyň je hrozně moc malá a máte hodně věcí, které nevíte kam dát .... Je to jednodušší než si myslíte. Zásadou je zbavit věcí na pracovní desce. Využít každého centimetru v kuchyňské lince. Pojďte se inspirovat těmito řádky.

today

7 zlatých pravidel pro uspořádání kuchyně: jak zkrotit chaos a ulehčit si vaření i život

O kuchyni se říká, že je srdcem domova. Mnozí z nás v ní za poslední dva pandemické roky strávili více času, než by si sami přáli. A možná někteří z vás zjistili, že by jim vaření a život ulehčila kuchyň, která by byla uklizená a dobře zorganizovaná. Podle následujících tipů si může kuchyň snů vytvořit každý - ať už je použije v té staré nebo se jimi bude řídit při rekonstrukci nebo plánování kuchyně nové.

today

Víte, jak správně rozložit potraviny v lednici?

Jedna moudrost z fyziky - teplý vzduch stoupá vzhůru, proto je v horních poličkách lednice tepleji než dole. ?Dejte pozor na vlhkost způsobenou právě častým otevíráním. Množí se zde pak plísně a bakterie. ?Chcete pohltit pachy? Stačí na talířek nasypat jedlou sodu.

today