Co dělá profesionální organizátorka?

Profesionální organizátor je osoba, která vám může pomoci uspořádat jakýkoli prostor ve vaší domácnosti - skříň, kuchyň nebo domácí kancelář. Podpoří vás v rozhodování, čeho se zbavit, pomůže nastolit řád, nastaví systém pro uložení věcí od roztřízení až po štítky.

 

Přinášejí do života lidí pořádek a efektivitu.

Profesionální organizátorka vylepšuje a zkvalitňuje život. Pomáhá provést žádoucí změny v domácnosti. Přináší nový pohled a inovace u zažitých stereotypů. Učí lidi, jak být efektivnější, aby získali více času pro sebe.

 

Profesionální organizátorka nesoudí, respektuje

Lidé mají příliš mnoho věcí, nedostatek prostoru a hlavně volného času. Někdy chybí  organizační schopnosti. A taky se často stydí za to, jak to u nich vypadá. Tak jako každá služba, vyžaduje i tato důvěru. Co si budeme povídat, je rizikové, si pozvat někoho domů. Koukněte na reference a uvidíte, že nejste sami, kdo potřeboval a využil služby profesionála.

 

Ptáte se, kolik to stojí?

Každý z nás neumí všechno. Stejně jako chodíte k holiči, máte učitele angličtiny, finančního, výživového poradce nebo platíte za masáž, tak je možné objednat si služby profesionální organizátorky.  Kdysi nepředstavitelné. V Americe zcela běžné. V ČR je ještě v plenkách. Mnoho lidí je schopno si to vyřešit samo. A i tuto cestu všemi možnými návody, radami a sdílením svého know-how v blogu.

 

Co to neznamená?

Nabízí se připodobnit profesi k úklidové službě. Avšak my nejsme uklízečky ani návrhářky interiérů. Místo, které organizujeme vždycky důkladně vyčistíme. Neumyjeme však okna nebo vám nevyžehlíme koš prádla. Profese však může zahrnout tzv. home staging, tzn. přípravu nemovitosti k prodeji, či nabídku online kurzů a konzultací.

Komentáře (0)

V tuto chvíli nejsou zde žádné komentáře