?Jsem člověk, který má blízko k organizování a pořádku. S tím už se lidi rodí. Mám ráda ve svých věcech systém a můj život musí mít řád, abych se cítila dobře. Myslím, že mám talent na třídění a hledání ztracených věcí. Hlavně jsem dostala do vínku pevnou vůli každý svůj projekt dokončit do zdárného konce a od práce neutéct.

 

?Tyto vlastnosti se projevují různě až komicky - nenajím se, pokud není uklizený stůl. Když se zapomenu, tak přerovnám věci na pracovní stole v cizí kanceláři, zatímco s někým hovořím. Při návštěvě mě napadají myšlenky, že bych nábytek přesunula a vzniklo by tak více prostoru. Svým rodičům nikdy nezapomenu přerovnat lednici ještě než odejdu. Zajímá mě každá pomůcka a rada, která mi usnadní chod domácnosti.

 

?‍Každopádně ani já nemám dokonalý pořádek. Dlouho jsem žila obklopená zbytečnými věcmi . I když bylo všechno relativně uklizené, tak stejně se náš domov neudržoval snadno. Ve chvíli, kdy jsem prošla všemi stádii zázračného pořádku podle Marie Kondo se náš dům teprve nadechl. Marii Kondo považuji za průkopnici resp. celebritu, která to dokázala proslavit, nicméně kult organizace existuje už od roku 1983.

 

?‍Proč jsem se dala na cestu profesionální organizátorky? Chci být ve svém životě užitečná, takže pomáhat lidem, kteří moje služby ocení, někdy i pochválí, je přitažlivá. Spojit svou vášeň ve vlastní podnikání je prostě splněný sen. Ale nemyslete si, že je to procházka růžovou zahradou, je to také pořádná fyzická dřina. Pronikat nejen do tajů svého oboru, ale především do džungle marketingu.

 

?Profesionální organizování je profese lidem neznámá. Zatímco v Americe má tradici již 40 let, zde je teprve v plenkách. Dovolte mi proto představit, co to je za novou profesi. Kdo jsou světovými i českými tvářemi oboru profesionálních organizátorek.

Komentáře (0)

V tuto chvíli nejsou zde žádné komentáře