search

Úložný box, organizér, do lednice i police - ADEL-GONDOL, vysoký, bílý, 29x13x17

82,00 Kč

Univerzální úložný box a organizér nejen na potraviny, který zničí chaos a nastaví pořádek - ORGAMIX vysoký. Nejšikovnější pomocník pro uspořádání potravin ve spižírně, úklidových prostředků v komoře či roztřídění hraček. 

Opravdu kdekoli v domácnosti si vzpomenete na úklid. S těmito úložnými prostory zůstanou vaše věci vždy organizované! Plastová mřížková konstrukce s pevným dnem umožňuje větrání. Snížená přední hrana lépe vizualizuje obsah. Jsou k dispozici ve více velikostech, proto je lze kombinovat do veškerých prostorů. Lze je použít na polici nebo v extra hluboké zásuvce. Díky průhlednému materiálu, jsou výjimečně přehledné, takže můžete rychle zjistit, co je uvnitř uloženo.

Počet
Momentálně vyprodáno, ale každý měsíc doskladňujeme zboží

 

Nejšikovnější pomocník pro uspořádání potravin ve spižírně, úklidových prostředků v komoře či roztřídění hraček. 

Opravdu kdekoli v domácnosti si vzpomenete na úklid,

S těmito úložnými prostory zůstanou vaše věci vždy organizované! Plastová mřížková konstrukce s pevným dnem umožňuje větrání. Snížená přední hrana lépe vizualizuje obsah. Jsou k dispozici ve více velikostech, proto je lze kombinovat do veškerých prostorů. Lze je použít na polici nebo v extra hluboké zásuvce. Díky průhlednému materiálu, jsou výjimečně přehledné, takže můžete rychle zjistit, co je uvnitř uloženo.

AR41686

Parametry

Vnější rozměry
šířka 13cm x hloubka 29cm x výška 17cm
Materiál
Plast
Země dodavatele/výrobce
Španělsko
Vlastnosti
Transparentní
Větrací otvory

Mohlo by vás také zajímat