• Novinka
search

Chytrý sáček, opakovaně použitelný, na zip, MINI, 15x10x5cm

42,00 Kč
3 - 5 dnů

Tyto chytré sáčky jsou univerzálně použitelné s trvanlivou možností opakovaného použití, která podporuje udržitelný život. Utěsněte svým vzduchotěsným dvojitým zámkem. Ideální pro školní svačinu, kempování a další. Lehké a vhodné na cesty. Nepotravinářské použití pro toaletní potřeby, make-up a cestování. Pomáhá uživatelům „bojovat ve válce proti odpadu“.

Doporučené pouze ruční mytí. Vhodné do myčky a mrazáku. Nevhodné do mikrovlnné trouby.

Počet
Zboží je skladem, bude u vás za pár dní

 

Tyto chytré sáčky jsou univerzálně použitelné s trvanlivou možností opakovaného použití, která podporuje udržitelný život. Utěsněte svým vzduchotěsným dvojitým zámkem. Ideální pro školní svačinu, kempování a další. Lehké a vhodné na cesty. Nepotravinářské použití pro toaletní potřeby, make-up a cestování. Pomáhá uživatelům „bojovat ve válce proti odpadu“.

Doporučené pouze ruční mytí. Vhodné do myčky a mrazáku. Nevhodné do mikrovlnné trouby.

Opakovaně použitelné sáčky do spíže, lednice nebo mrazáku jsou skvělou ekologickou alternativou k vyhazování plastových sáčků a nádob. Tyto opakovaně použitelné, super odolné vzduchotěsné sáčky na zip mají tolik využití v kuchyni, v domácnosti a dokonce i na cestování. Použijte je k uložení porcí jídla v lednici, sušených potravin ve spíži, jako jsou těstoviny, luštěniny, cereálie, ovoce a ořechy, nebo k bezpečnému uchování zmrazených potravin, ovoce a omáček v mrazničce. Cestujete do zahraničí nebo jedete na víkend pryč? Použijte tyto chytré kapsičky k uložení malých toaletních potřeb a nezbytností na cesty – jsou skvělé na pláž! Tyto sáčky jsou vyrobeny z odolných materiálů bezpečných pro potraviny bez obsahu BPA a jsou bezpečné pro lednici a mrazničku a díky nepřilnavé povrchové úpravě se také velmi snadno udržují v čistotě.

BQ03030573168
12 ks

Parametry

Vnější rozměry
15x10x5
Objem v litrech
800ml
Materiál
Plast
Země dodavatele/výrobce
Španělsko

Mohlo by vás také zajímat