search

3 - Zásuvka, úložný box vysunovací, transparentní Rotho, ORGAMIX

350,00 Kč
3 - 5 dnů

Zásuvkový box ORGAMIX se dvěma nebo třemi zásuvkami dělá čest svému jménu. Dokazuje, jak funkční může být jednoduchý design. Protože v něm lze třídit dokumenty (A4) stejně jako časopisy nebo sešity. V tomto zásuvkovém boxu se také nekladou meze pro ukládání nářadí, make-upu, hraček a mnoho dalšího.

  • Průhledné zásuvky se zapuštěnými úchyty
  • Lze je kombinovat mezi sebou
  • Stohovatelné
  • Kvalita švýcarské značky

Počet
Zboží je skladem, bude u vás za pár dní

 

Zásuvkový box ORGAMIX se dvěma nebo třemi zásuvkami dělá čest svému jménu. Dokazuje, jak funkční může být jednoduchý design. Protože v něm lze třídit dokumenty stejně jako časopisy nebo sešity. V tomto zásuvkovém boxu se také nekladou meze pro ukládání nářadí, make-upu, hraček a mnoho dalšího.

  • Průhledné zásuvky se zapuštěnými úchyty
  • Lze je kombinovat mezi sebou
  • Stohovatelné
  • Kvalita švýcarské značky

Díky systému zásuvek z řady Orgamix je neuvěřitelně snadné udržovat pořádek . Na první pohled je vidět, co v nich máte uložené. Proto se zásuvkový systém Orgamix skvěle hodí do kanceláře nebo dílny, hobby místnosti, garáže nebo i dětského pokoje. Protože boxy využijete i na spoustu maličkostí každodenního života. 

Na systému je nejdůležitější průhlednost. Korpus, zásuvky, dokonce i zapuštěné úchyty jsou průhledné. Díky tomu vidíte obsah na první pohled ze všech stran, což je skutečná výhoda. Skladování a třídění malých předmětů je s tímto boxem ještě jednodušší díky promyšlenému systému. Nakonec je můžete skládat vedle sebe i na sebe. Tímto způsobem můžete vytvořit přesně takové množství úložného prostoru, které potřebujete. Zásuvkový box ORGAMIX je vhodný pro alergiky, robustní, snadno se čistí a lze oštítkovat. Dokazuje, jak funkční může být jednoduchý design.

RT1421800096
48 ks

Parametry

Vnější rozměry
36 x 26 x 26cm
Materiál
Plast
Země dodavatele/výrobce
Švýcarsko

Mohlo by vás také zajímat