Aktivní filtry

PŘÍBORNÍKY, organizace šuplíků

Díky sofistikovaným systémům do zásuvek, organizérům do šuplíků,  příborníkům maximalizujeme prostor, a ani milimetr místa nepřijde nazmar. Organizéry se dají buď různě kombinovat, nebo jsou roztahovatelné a vyplní tak potřebný prostor.  Nechť se systémy přizpůsobují vašim úložným potřebám, nikoliv naopak. 

Máte zásuvku širokou 80 a více centimetrů, pak lze koupit více příborníků z jedné série. Využijete tak prostor nejen na příbory, ale další kuchyňské potřeby. 

Příborníky jsou obvykle používány k uspořádání a skladování příborů. ale další zásuvkové vložky slouží pro uschování a třídění drobných předmětů, jako jsou kancelářské potřeby, kosmetické předměty nebo i spodní prádlo. Umožňují snadný přístup a uspořádání.

Příborníky jsou specifické tím, že mají oddělené přihrádky pro různé velikosti - základ jako lžíce, nože, vidličky. Lžičky a vidličky různých velikostí. Existují také organizéry, které se dají roztáhnout. Tím Vám umožní vyplnit celý prostor a celou šířku šuplíku / zásuvky. 

Měli byste si proto pečlivě vybrat organizér, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům a pomůže vám udržet vaše zásuvky v pořádku a uspořádané.