• Množstevní sleva
search

Úložný box ideální na oblečení KARTON - 20 x 50cm ECO

59,00 Kč

Doskladňujeme každé pondělí.

Udržujte trvalý pořádek ve vaší šatní skříni s úložným boxem na oblečení malý ECO karton. Sledujte tipy, jak si správně uspořádat vaši šatnu. 

Množstevní slevy

Počet Jedn. cena Ušetříte
10 49,00 Kč 100,00 Kč
Počet
Momentálně vyprodáno, ale každý měsíc doskladňujeme zboží

 

Pro milovníky pořádku a řádu po vzoru Marie Kondo tu máme perfektní organizéry na oblečení. Každá šatní skříň v sobě skrývá řadu problémů způsobující neefektivní organizaci. Její police jsou příliš hluboké a vysoké, na to abyste viděli celý její obsah a měli jste všechny své kousky stále po ruce.

"Komínkujete" si oblečení ve dvou a více řadách. Je to často nepřehledné a vytváří se zde zbytečný nepořádek. Čas od času uklidíte, ale "koule z oblečení" vzniknou znovu. Na spodní kousky zapomínáte.

Kartonové ECO/Bílé úložné boxy na oblečení roztřídí Vaše nejoblíbenější kousky jako do zásuvky. Z vašich nepřehledných polic vytvoří zásuvkový systém ukládání. 

Snížený přední okraj usnadňuje viditelnost obsahu. Na krabici přidejte štítek a organizace vzroste o další úroveň. 

Organizér sází na jednoduchost, praktičnost a ekologický dopad, proto jsme nechali vyrobit pořadače z pevného trojitého kartonu. Je navržen přímo na zakázku podle našich představ a pro potřeby "usporadejto", tak aby splnila přísná pravidla, jak si šatní skříň správně uspořádat. Každé místo vaší skříně musí být využito na maximum. 

Nehledě na to, že takový univerzální box se hodí do každé hluboké skříně, kde ukládáte potraviny, nářadí, hračky, kreativu, prostě cokoliv potřebujete přehledně upořádat a zorganizovat.

KAREC20/50

Parametry

Vnější rozměry
hloubka 47cm x šířka 20cm x výška 16cm
Objem v litrech
14,4l
Materiál
Karton
Vlastnosti
Barevné varianty
Součástí série
Hmotnost
0,24kg

Ke stažení

Návod na složení krabice

Jak poskládat kartonový šatní box

Ke stažení (239.33k)

Mohlo by vás také zajímat