• Množstevní sleva
search

Úložný box ideální na oblečení KARTON - 30 x 50cm ECO

69,00 Kč
3 - 5 dnů

Doskladníme v pondělí 15.4.

Udržujte trvalý pořádek v šatní skříni s úložným boxem, navrhnutý přímo podle zásad "uspořádej to". Sledujte tipy, jak si správně uspořádat vaši šatnu. 

Množstevní slevy

Počet Jedn. cena Ušetříte
10 56,00 Kč 130,00 Kč
Počet
Zboží je skladem, bude u vás za pár dní

 

Pro milovníky pořádku a řádu po vzoru Marie Kondo tu máme perfektní organizéry na oblečení. Každá šatní skříň v sobě skrývá řadu problémů způsobující neefektivní organizaci. Její police jsou příliš hluboké a vysoké, na to abyste viděli celý její obsah a měli jste všechny své kousky stále po ruce. "Komínkujete" si oblečení ve dvou a více řadách. Je to často nepřehledné a vytváří se zde zbytečný nepořádek. Čas od času uklidíte, ale "koule z oblečení" vzniknou znovu. Na spodní kousky zapomínáte.

Každé místo vaší skříně musí být využito na maximum.

Kartonové úložné boxy se nabízejí ve dvou velikostech 20´a 30´ a ve dvou provedeních ECO a bílý. 

Ideální pořadač na oblečení, který roztřídí Vaše nejoblíbenější kousky jako do zásuvky. Z vašich nepřehledných polic vytvoří zásuvkový systém ukládání. 

Snížený přední okraj usnadňuje viditelnost obsahu. Na krabici přidejte štítek a organizace vzroste o další úroveň. 

Organizér sází na jednoduchost, praktičnost a ekologický dopad, proto jsme nechali vyrobit boxy z pevného trojitého kartonu. Je navržen přímo na zakázku podle našich představ a pro potřeby "usporadejto", tak aby splnily přísná pravidla, jak si šatní skříň správně uspořádat.

Univerzální box se ale také hodí do každé jiné hluboké skříně, kde ukládáte potraviny, nářadí, hračky, kreativu, prostě cokoliv potřebujete přehledně upořádat a zorganizovat.

KAREC30/50
344 ks

Parametry

Vnější rozměry
hloubka 47cm x šířka 30cm x výška 16cm
Objem v litrech
21,6l
Materiál
Karton
Vlastnosti
Barevné varianty
Součástí série
Hmotnost
0,3kg

Ke stažení

Návod na složení krabice

Jak poskládat kartonový šatní box

Ke stažení (239.33k)

Mohlo by vás také zajímat