• Jmenuji se Jitka Pastrňáková
  • Žiji v rodném Českém Těšíně
  • Manžel Jiří, má životní láska, podporovatel a ochránce
  • Dcery Elen a Nikol, moje motory štěstí a kritické konzultantky
  • Vystudovala jsem Management a Marketing v Karviné
  • Založila jsem úspěšnou firmu s krabičkovou stravou
  • Nyní vedu e-shop s organizéry a úložnými boxy

Pomáhám lidem uspořádat si domácnost

Mám ráda své věci uspořádané, úhledné, organizované. Pořádek mi přináší klid na duši,  ale chci mít také dostatek času pro sebe a svou rodinu, proto neustále hledám způsoby, jak si život zjednodušit

Tak jako každá žena jsem nesčetněkrát udělala pořádek - 10-minutový, týdenní, generální, atd...Stále dokola, ale až jsem to jednou udělala pořádně, pak teprve přišlo to uklidnění z úklidu.

Rozhodla jsem se tyto nabyté vědomosti a pocity předávat dále, stejně zaneprázdněným ženám s cílem přestat pořádek dělat, ale jen ho udržovat.

Pevně věřím, že uspořádaná domácnost dokáže měnit životy k lepšímu. Chci lidem přinést to, po čem touží každý (i ten největší bordelář), přijít domů a cítit se zde harmonicky, spokojeně a příjemně. 

Každá harmonie však v sobě nese prvky systému a řádu stejně jako v přírodě. Pomůžu ve vaší domácnosti nastavit pravidla. Vyhlásíme válku všem nepotřebným a nehezkým věcem. Najdeme pro každou věc pevné místo. Vybereme stylové a odzkoušené organizéry, které zpřehlední úložné prostory. 

Nelamte si hlavu s tím, že na to nemáte čas nebo buňky, a ozvěte se. 

Co umím a mám ráda

Jsem odchylka od průměru - baví mě dělat z chaosu systém. Jsem rodinný hledač ztracených věcí. Nediskutuji, ale jednám. Zajímám se o vše, co je spojeno se zdravým jídlem a pohybem. Procestovala bych celý svět. Miluji horký černý čaj s citrónem, nohy v teple a mandarinkovou vůni. Neplýtvám jídlem.

Čeho se bojím a nemám ráda

Děsí mě, že přiberu. Mám sklony k workoholismu. Bojuji příliš za svou pravdu. Občas dělám pravopisné chyby. Nemám ráda, když mi je zima na kotníky. Nesnáším se dívat na horory. Je mi líto, že neumím pořádně cizí jazyky. Jsem netrpělivá, a nikdo mi nesmí narušit denní plány. Šetřílek.