search

Štítek / nálepka na kořenku, na přání, kolečko/ovál - 4cm

20,00 Kč
3 - 5 dnů

Štítky a nálepky na kořenky lze objednat z těchto variant:

  • ze dvou barev - černá a bílá
  • ze dvou tvarů - kolečko nebo ovál

Štítky jsou vyráběné z kvalitní vynilové fólie, u které výrobce garantuje životnost 5-7 let. Fólie je vodě odolná, ale není vhodné ji dávat do myčky. Jedná se o tzv. řezanou grafiku.

Do poznámky napište seznam názvů potravin, které oddělujte čárkou (Hladká mouka, Cizrnová mouka, Kakao, Červená čočka, ....). Napište doslovný název, výroba se tím bude řídit. Počet názvů odpovídá počtu kusů v objednávce. 

Vlastní názvy štítků

Napište názvy štítků. Jednotlivé názvy oddělte čárkou (,).
  • Max. 250 znaků
Barva písma
Tvar štítku / nálepky
Počet
výroba na míru

 

Koření je základním vybavením každé kuchyně. Asi si těžko představit kuchyň bez pepře, papriky nebo majoránky. Nyní je zde možnost objednat si kořenku přímo s nálepkou, ale také nálepku samostatně na kořenky, které máte doma. Navíc si můžete vytvořit název na štítek dle vašeho přání. Pro jistotu kořenku poměřte, aby vám velikost vyhovovala. 

Štítky jsou vyráběné z kvalitní vynilové fólie, u které výrobce garantuje životnost 5-7 let. Fólie je vodě odolná, ale není vhodné ji dávat do myčky. Jedná se o tzv. řezanou grafiku. U verze štítků bez podkladu si popisek na dózu přenesete pomocí přenosové fólie, která je na štítku nalepená. U štítků s podkladem se také jedná o řezanou grafiku, ale ta je přenesená na celistvý podklad a štítek si nalepíte jako klasickou nálepku.

ZUZU005
76 ks

Parametry

Vnější rozměry
průměr 4cm

Mohlo by vás také zajímat