Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 89,00 Kč - 1 200,00 Kč

Vlastnosti

Vlastnosti

Materiál

Materiál

Aktivní filtry

ODPADKOVÉ koše a recyklace

Odpadkové koše jsou nádoby sloužící k odkládání odpadů. Najdeme  je v každé domácnosti, kuchyni, kanceláři, koupelně, garáži, skoro v každé místnosti. Každá místnost má své potřeby na velikost, design a možnost třídění. Velikost koše, která by měla odpovídat množství odpadu produkovanému v domácnosti. Najdete zde malé od 6l až po objemné nad 50l. Odpadkové koše mohou mít také různé designy a barvy, aby odpovídaly stylu okolního prostředí a podpořily estetiku místa. 

Koš by měl být snadno přístupný, aby bylo snadné do něj vkládat odpadky, a měl by být snadno čistitelný, aby se zabránilo nežádoucím zápachům. Některé jsou určeny pro konkrétní typy odpadu, jako jsou koše na recyklaci papíru, plastu, skla atd. Jiné jsou navrženy pro bio odpad s uhlíkovým filtry pro rychlejší zpracování bio odpadu. 

Existují také speciální koše pro nebezpečné odpady, jako jsou baterie, léky a elektronický odpad, které by měly být odkládány odděleně od ostatních odpadů a zlikvidovány v souladu s příslušnými zákony a předpisy.