search

Třídící úložný box, s madlem, na kreativu

350,00 Kč
3 - 5 dnů

Třídící úložný box.  S tímto transparentním úložným boxem s modrou vložkou a červeným madlem ukliďte své malé kutilské a kancelářské doplňky. Ušetřete si drahocenný čas nudného a zdlouhavého hledání. Průhlednost tohoto úložného boxu poskytuje přehled o jeho obsahu. Jeho držadla umožňují jeho přepravu nebo přesun, aniž byste riskovali sesypání. Plastová krabice je vybavená vyjímatelnou modrou vložkou tvořenou 6 přihrádkami včetně 4 malých, 1 střední a 1 velké, které do ní můžete vložit a uložit například šicí potřeby, kreativu, dílenské potřeby a nářadí, apod. 

Počet
Zboží je skladem, bude u vás za pár dní

 

Třídící úložný box.  S tímto transparentním úložným boxem s modrou vložkou a červeným madlem ukliďte své malé kutilské a kancelářské doplňky. Ušetřete si drahocenný čas nudného a zdlouhavého hledání. Průhlednost tohoto úložného boxu poskytuje přehled o jeho obsahu. Jeho držadla umožňují jeho přepravu nebo přesun, aniž byste riskovali sesypání. Plastová krabice je vybavená vyjímatelnou modrou vložkou tvořenou 6 přihrádkami včetně 4 malých, 1 střední a 1 velké, které do ní můžete vložit a uložit například šicí potřeby, kreativu, dílenské potřeby a nářadí, apod. 

Má rozměry 27,8 x 12,1 x 13,1 cm. 6 pantů drží víko bezpečně a spolehlivě. Volná vsadka nahoře má 6 přihrádek: velká přihrádka 13,5x11,5cm, střední přihrádka 5x11,5cm, čtyři malé přihrádky každá cca 3,5x5,5cm

RAY39254000
5 ks

Parametry

Vnější rozměry
28 x 15 x 13 mm
Materiál
Plast
Země dodavatele/výrobce
Německo