Aktivní filtry

Dózy a organizace KUCHYNĚ

Existuje mnoho typů organizérů a vychytávek, které mohou pomoci zlepšit organizaci a účinnost vaší kuchyně:

  1. Kořenky a organizéry na koření: Tyto organizéry pomohou udržovat vaše koření dobře uspořádané a snadno přístupné. Můžete je uložit v sáčcích, přesto organizovaně, což ušetří hodně místa v kuchyni. Nebo koření přesypovat do skleněných kořenek s různými způsoby sypání. Stojany na koření se snadno umístí na pult nebo do skříně.

  2. Závěsné koše a přídavné police: Tyto organizéry vám umožní snadno přistupovat ke všem potřebným položkám v kuchyni.

  3. Stojany na pánve, plechy, krájecí desky, poklice a víčka od dóz. Další vychytávky, které Vám pomohou udržet věci v kuchyně přehledně a po ruce.
  4. Držáky na láhve a další kuchyňské nádobí jako jsou talíře, hrníčky, sklenice.

  5. Potřeby k mytí nádobí: Odkapávače jsou užitečné při mytí nádobí. Je otázkou designu i praktičnosti. Stačí si vybrat ten správný.

  6. Odpadkové koše: Tyto organizéry jsou ideální pro organizaci vašeho odpadu v kuchyni. Výsuvné koše na odpadky se snadno instalují do skříní a ušetří vám místo na podlaze.

  7. Organizéry na nože a krájecí desky: Tyto organizéry vám umožní udržovat vaše nože dobře uspořádané a snadno přístupné. Ušetří vám místo v zásuvce, ale hlavně budou Vaše nože vždy ostré. Ostré nože vyžadují také správný podklad pro krájení. Vybírejte si desky, které mají speciální funkčnost - vystavěné misky, které usnadní přesunutí nakrájené potraviny

  8. Vše pro idylický čajový a kávový koutek. Náš oblíbený nápoj vyžaduje také efektivní uložení.
  9. V žádné kuchyni nechybí nikdy dózy a potravinové krabičky na uchování čerstvých potravin.

Celkově existuje mnoho organizérů a vychytávek, které mohou pomoci zlepšit organizaci vaší kuchyně. Vyberte si ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a usnadní vám život v kuchyni.

Organizéry, dózy na potraviny, úložné boxy a koše do kuchyně