search

Sada 7 krabiček, organizér, vložka do zásuvky, transparent FLEXI2

300,00 Kč

Znáte to, otevřete zásuvku a začnete přehrabovat v různých maličkostech a nemůžete nic najít. Ztrácíte čas hledáním čas a navíc vás to přestane brzy bavit. Proto si pořiďte speciální zásuvkový organizér neboli vložku do zásuvky, kterou si můžete sami sestavit dle potřeby. Nejde o jeden celistvý kus, ale 7 samostatných dílů. 3 různé velikosti nabízejí kombinace pro ukládání věcí a uspořádání zásuvky pro vaše konkrétní potřeby.

Počet
Momentálně vyprodáno, ale každý měsíc doskladňujeme zboží

 

Znáte to, otevřete zásuvku a začnete přehrabovat v různých maličkostech a nemůžete nic najít. Ztrácíte čas hledáním čas  navíc vás to přestane brzy bavit. Proto si pořiďte speciální zásuvkový organizér neboli vložku do zásuvky, kterou si můžete sami sestavit dle potřeby. Nejde o jeden celistvý kus, ale 7 samostatné díly. 3 různé velikosti nabízejí kombinace pro ukládání věcí a uspořádání zásuvky pro vaše konkrétní potřeby.

Velikost:

2ks - 30 x 7cm

1ks - 15 x 15cm 

4ks - 7 x 7cm

Odolný a neklouzavý materiál - Organizéry zásuvek jsou vyrobené z nerozbitného plastu, které má dlouhou životnost. Silikonové protiskluzové podložky ve spodní části koše zabraňují volnému pohybu krabice při tažení zásuvky.

Organizér zásuvkových prostorů se hodí pro zásuvky různých velikostí a k různým účelům, je možné jej použít v kanceláři, kuchyni a koupelně. Ideální pro aranžování vašich toaletních potřeb, make-up, kosmetiky, kancelářských potřeb, kuchyňského náčiní, šperků a dalších. 

Krabičky  v zásuvkách vám pomohou ušetřit čas při organizaci a hledání věcí, udržovat prostor čistý. 

JJA55005

Parametry

Vnější rozměry
30 x 30 x 5 cm
Materiál
Plast
Země dodavatele/výrobce
Španělsko
Vlastnosti
Stohovatelná
Transparentní

Mohlo by vás také zajímat